princess_page_yo @margarita_klimko за пиар отдельная оплата😂❤
74 likes
dmitrysmaga Снимали сегодня шикарнейший промо-ролик к нашим к концертам в Харькове и Одессе 🙌🏻🙂😍🔥 Спасибо большое @xsdkoshka за сотрудничество 🙏🏻 Скоро будет много интересного😏 Это был первый опыт аудио-видео записи с ребятами, было очень круто и интересно :) Filmed some promo-videos for our concerts in Odessa and Kharkov ;) #duketime #odessa #acapella #band #collective #stadium #guys #men #video #clip #concert #song #beatbox #work #job #pleasure #soon #watch #followme #instafollow #like #life
23 likes
v9ky_ukraine ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Одеси «В9ку». 14 тур МАТЧ ТУРУ. «Вилки-Палки» 3:4 FC Seamensway «Лоцмани» зробили все від себе залежне, щоби фінішувати на другій сходинці. Саме вони розпочинали ігровий день матчем з колективом Сергія Докієнка і в разі перемоги ставали другими. Натомість, «суші» прагнули завершити чемпіонат на мажорній ноті і помститися за розгром у першому колі, тож нав’язали серйозну боротьбу команді Олега Захарова. З рахунку 1:3 господарі зусиллями Андрія Донченка та Ростислава Нігруци зуміли відновити паритет. Зрештою гол Валентина Захарова на останніх хвилинах приніс «морякам» перемогу. Однак, уже за 50 хвилин «автомобілісти» не втратили своєї нагоди стати срібними призерами першості, впевнено здолавши Vbaze.com.ua. ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Артем Лимзаєв (Avto.pro) Форвард «автомобілістів» відзначився хет-триком у протистоянні з «Вбазє», забивши всі свої голи протягом 11-ти хвилин першого тайму. Саме вони стали головною запорукою переваги клубу Олександра Флоряка, який мав чемпіонські амбіції. Втім, після перемоги «Наума» над командою «Вилки-Палки» втратив навіть математичні шанси на успіх у чемпіонаті. Кінець кінцем Avto.pro посів друге місце, а Лимзаєву не вистачило одного влучного удару для подолання позначки у десять забитих м’ячів. Зрештою, як і його партнеру Євгену Поденному. ВОРОТАР ТУРУ. Сергій Парван (FC Seamensway) ЗАХИСНИК ТУРУ. Олег Кульков (Avto.pro) ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Seamensway РОДЗИНКА ТУРУ. Сихронні перемоги FC Seamensway і Avto.pro залишають команди на третій та другій позиціях відповідно в підсумковій турнірній таблиці.  #v9ky #в9ку #вдевятку #Одесса #футбол #минифутбол #футзал #football #footzal #minifootball #турнир #гол #лучшийсейв http://v9ky.in.ua